Opinie

O P I N I E

 

Dzień dobry ! Bardzo nam się podobał Państwa festiwal. Doskonała

organizacja, wspaniała atmosfera, nagrody dla wszystkich uczestników...

Bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok !Pozdrawiam serdecznie

Aldona Gołębiewska

 

========================================================

 

W odpowiedzi na prośbę o opinię na temat Festiwalu Pieśni Religijnej pragnę złożyć ogromne gratulacje na Pana ręce Panie Dyrektorze za trud włożony w przygotowanie tak wielkiego przedsięwzięcia. Podczas konkursu w jury zasiadają wybitni  znawcy  muzyki przez co uczestnicy muszą wykazać się ogromnym talentem, by sprostać oczekiwaniom  komisji, a co za tym idzie  zdobyć wspaniałe nagrody i przepiękne statuetki.  Miła i przyjazna atmosfera sprzyja w  poznawaniu nowych ludzi oraz integruje uczestników . Wyżywienie jest bardzo smaczne  i w odpowiednich ilościach .Warunki noclegowe nie budzą żadnych zastrzeżeń .Poza tym przyjeżdżają  do Państwa szkoły wybitni muzycy znani z pierwszych stron gazet. Zawsze z niecierpliwością czekamy na ich koncerty i wiele się  od nich uczymy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości udziału w Festiwalu i mamy nadzieję, że zobaczymy się  za rok! .Jeszcze raz gratulujemy i serdecznie pozdrawiamy!! Krystyna Samborska  wraz z uczestnikami Festiwalu Pauliną Szpiganowicz ,Julią Widła oraz Natalią Mamet  z Gorzowa Wielkopolskiego!!! Jesteście wspaniali i życzliwi !Pan Dyrektor, grono pedagogiczne oraz personel techniczny  zasługuje na gromkie brawa! Życzymy Wam jeszcze wielu takich wspaniałych i udanych Festiwali !Brawo! Brawo! Brawo!!!

Chciałam  jeszcze dodać zdanie o  nagłośnieniu oraz akustyku.... jedno z lepszych z jakim spotkałam się na festiwalu. Pełen profesjonalizm!!! Gratulacje!!

 

=======================================================

 

OPINIA

 

======================================================

 

Szanowny pan Jerzy Luftmann

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego

w Świętnie 

 

Z wielką przyjemnością wracamy we wspomnieniach do chwil spędzonych w Świętnie podczas Festiwalu Piosenki Religijnej im. Św. Jana Pawła II. Organizacja tego wydarzenia zasługuje na najwyższą pochwałę. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w festiwalu, za wyjątkową atmosferę, dbałość o każdy szczegół, za profesjonalne jury, wyjątkowych gości festiwalowych, piękną scenę, pyszne jedzonko, wieczorne ognisko, wspaniałą zabawę... Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festiwalu. Życzymy wiele siły i entuzjazmu. Do zobaczenia!

W imieniu chóru szkolnego

MUSICAROLLA z Włoszakowic

-Katarzyna Kaczmarek

 

======================================================

 

 


 

 

 

 

 
ZSP Świętno

ZSP Świętno


ZSP Świętno

ZSP Świętno


ZSP Świętno

ZSP Świętno


Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by www.festiwal.zspswietno.pl 2008 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"
Osób online: 1
stat4u